O nás

Jak to všechno začalo?
Od dětství jsem měla k veškeré ruční tvorbě velmi blízko a už jako dítě jsem vytvářela na šlapacím Singeru oblečky pro panenky. K opravdovému šití jsem se však dostala až s narozením prvního dítěte, kdy jsem zjistila, kolik věcí mi na trhu chybí a rozhodla jsem se, že si je začnu vyrábět sama. A jak šel čas, tak jsem šila víc a víc, pro kamarádky a pro jejich děti. A když se mi narodilo druhé dítě, tak jsem začala běhat. Respektive utíkat do lesa, do ticha, abych měla chvilku jenom pro sebe. Jenže běhání nezaměstná hlavu, takže hlava zase vymyslela, co jí při tom běhání schází! A tak se zrodilo Pompidap. Z původní komorní verze se přesunuje na e-shop, aby se k těm krásným, barevným a osobně vyzkoušeným věcem dostal úplně každý. 
Každý Vámi zakoupený kousek vznikl nedaleko Tábora, každý kus je originál, vše jsou malinké série barevných doplňků, které vymyslím uprostřed lesního ticha a nebo také při konzultacích s kamarádkami, na kterých vše testuji, jestli to funguje jak má.

 

 

 

 

 

Pozor! Nenašli jste, co jste hledali? Zajímají vás třeba barevné sportovní leginy? Celoroční nezateplené, zimní zateplené, dlouhé, 3/4 nebo kraťasy? Přidejte se na Facebooku do soukromé skupiny Pompidap klub, kde šiji na objednávku jak leginy, tak i jiné věci dle přání zákazníka. Najdete tam galerii materiálů a vzorů, ušité výrobky i fotky od zákazníků.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


modelka veronika benasova

Modelka veronika beńasová